Kalıcı Makyaj

Makyaj Tasarımı

Makyaj ihtiyacı hızlı bir çalışma temposunda olup bakım ve güzelliğe zaman ayırabilcek vakti olmayanlara yönelik ortaya çıkan dövme destekli bir uygulamadır. Bu uygulama yöntemi en az 1 yıl olmak üzere kalıcılık sağlar. Vücudun emisyon özelliği makyaj tasarımı ömrü için önemli bir etkendir. Göz, dudak ve yüz bölgelerine isteğe bağlı uygulanır.

Güzellik Salonu Olarak Biz

Güzellik salonu sektöründe hizmet veren merkezimiz ayrıca eleganguzellik.com sitesi üzerinden de hizmet, reklam ve tanıtımlarını yapmaktadır. Online destek ve Whatsapp iletişim bilgilerine ulaşmak için siteyi her zaman ziyaret etmek mümkün. Randevu sistemi ile çalışır ve müşterilerimize en iyi hizmeti veririz. Bakım ve güzellik alanlarında hizmet veren bir firmasıyız. Makyaj tasarımı yaptırmayı düşünenler için bütün ya da isteğe göre kaş, dudak, göz ve yanaklara ayrı ayrı uygulamalar yaparız.

Tüm bu makyaj çeşitleri için renk skalamız geniştir. Kalıcı makyajda kullanılan renk pigmentlerimiz doğal ve su bazlıdır. Ürünlerimiz uzun süre kullanıma dayanıklı test edilmiş boyalardan oluşmakta ve insan sağlığına her hangi bir zararı yoktur. İstenmesi halinde 1 yıl sonra soluklaşmaya başlayan makyajın üzerine yeni bir uygulama yapabiliriz.

Pazartesi – Cuma09.30 – 20.00
Cumartesi – Pazar09.30 – 20.00
whatsapp

KREDİ KARTI YA DA ELDEN TAKSİT İMKANI

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Maddeleri gereğince internet sitemizde fiyat bilgisi yer almamaktadır.

Detaylı bilgi almak için Lütfen bizi arayınız.

WhatsApp chat
Call Now ButtonTIKLA ARA