epilasyon

Epilasyon

Bireyler haklı olarak epilasyon alanında sağlıkları açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyecek bir yer aramaktadırlar. Ülkemizde bu anlamda her ne kadar işini kaliteli bir şekilde yapan yerler varsa, önem göstermeyen yerlerin de sayısın hiç az değildir. Eğer hizmetini verdiğimiz epilasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Epilasyon Nedir?

Devamlı olarak yeniliklerin olmasıyla beraber günümüzde artık ağda ya da sir gibi tekniklerin yanı sıra yeni teknolojik sistemleri kullanılıyoruz. Bunlardan biri de epilasyondur. Epilasyon dalga boyu belli olan bazı ışık kaynaklarını sürece dahil ederek vücut üzerinde istenmeyen tüylerden kurtulmayı hedef alır. Cilde göre uygun olacak ışığı doğrudan kıl köküne odaklanarak ısıya dönüşür. Ve ardından çevre dokuya hiçbir şekilde hasar vermeden yalnızca kıl kökünün kendisini ve çekirdek hücreyi hedef alır.

Uzman Kadro

Burada en önemli olan şey müşterilerimizin sağlıklarıdır. Bunun için piyasada olan en yeni ve en kaliteli teknolojik sistemler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmeti veren personelimiz de kendi alanlarında eğitim almış, deneyimli kişiler oldukları için sağlık açısından meydana gelebilecek her türlü olasılık sıfıra inmiştir. Kaliteli sağlık hizmetini hem etik olacak şekilde hem müşteri haklarını ön planda bırakarak sizlere sunuyoruz. Bunun için epilasyon konusunda siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmamalıdır.

Epilasyon Acı Verir Mi?

Elbette vücuttaki kıllar o bölgeden ayrılırken hafif de olsa bir ağrı hissedilebilir. Eğer ışığın dozu düşük tutulursa, bu sefer kıl köküne hiçbir şekilde etki vermeyerek amaca hizmet etmeyecektir. Ancak herkesin acı eşiği farklı olduğundan dolayı bazı kişiler acı duymazken bazıları hafif bir şekilde ağrı ya da yanma hissi duyabilirler.

Pazartesi – Cuma09.30 – 20.00
Cumartesi – Pazar09.30 – 20.00
whatsapp

KREDİ KARTI YA DA ELDEN TAKSİT İMKANI

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Maddeleri gereğince internet sitemizde fiyat bilgisi yer almamaktadır.

Detaylı bilgi almak için Lütfen bizi arayınız.

WhatsApp chat
Call Now ButtonTIKLA ARA